Butik N69.pl kolejny raz zwycięzcą plebiscytu CENEO! Za co klienci go uwielbiają?

W tym roku odbył się 12 plebiscyt Rankingu Zaufanych sklepów CENEO. Niektórzy laureaci już któryś raz z rzędu mogą cieszyć się zwycięstwem, co oznacza, że mimo wygranej nie osiadają na laurach. Wśród takich szczęśliwców znalazł się butik N69.pl, który już trzeci rok zostaje zwycięzcą w kategorii Styl Życia.

Robiąc zakupy przez Internet, zanim zamówimy coś z danego sklepu, często czytamy opinie na jego temat. W końcu zależy nam na tym, by trafić na uczciwych i zaufanych sprzedawców. Porównywarka CENEO od lat zbiera opinie klientów na temat internetowych sklepów, dzięki czemu w jednym miejscu możemy zasięgnąć opinii o różnych sklepach.

Ranking Zaufanych Sklepów CENEO

Od 2010 roku CENEO prowadzi ranking najlepszych sklepów internetowych objętych Programem Zaufanych Opinii. Do rywalizacji kwalifikują się sklepy, które uzyskały najlepsze wyniki w ankiecie pozakupowej, która wysyłana jest do klientów po finalizacji zamówienia. Indywidualne opinie klientów są podstawą oceny każdego sklepu i decydują o wyłonieniu zwycięzcy.

Plebiscyt CENEO 2023

Sklepy były klasyfikowane w aż 15 kategoriach, między innymi: Dom i wnętrze, Debiuty na CENEO, Budowa i ogród, Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz oraz Styl Życia. To właśnie w kategorii Styl Życia kolejny raz zwycięstwem mógł cieszyć się butik erotyczny N69.pl, który okazał się faworytem klientów i najbardziej docenionym internetowym sklepem dla dorosłych.

N69.pl najlepszym butikiem dla dorosłych

Kolejna wygrana świadczy o tym, że butik nieustannie walczy o sympatię swoich klientów i dokłada wszelkich starań, aby zakupy były dla kupujących przyjemnością. Butik erotyczny N69.pl dba o komfort swoich klientów, gwarantując im dyskrecję i najwyższy poziom obsługi klienta.

Zamówione rzeczy przychodzą w zwykłym, niczym nieróżniącym się od innych sklepów kartonie, a nadawcą paczki jest firma Fashion Lab. Nigdzie nie ma również logo firmy, dzięki czemu nic nie wskazuje na zawartość, jaką kryje paczka.

Dodatkowo na stronie butiku funkcjonuje czat online z konsultantem, który pomoże i doradzi podczas zakupów, a także rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące produktów, jeśli takowe się pojawią.

Wśród opinii można również wyczytać o niezwykle szybkiej realizacji zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 16, wychodzą z ich magazynu jeszcze tego samego dnia w związku z czym, możesz spodziewać się swojej przesyłki już następnego dnia. Butik N69.pl oferuje również darmową dostawę przy zakupach o wartości powyżej 250 zł oraz darmowy zwrot paczkomatem w razie niezadowolenia z zamówionego towaru.

Ponadto butik dla dorosłych N69.pl w swoim asortymencie posiada produkty naprawdę wielu topowych marek gadżetów erotycznych i tysiące produktów w naprawdę konkurencyjnych cenach. Wszystkie wyżej wymienione aspekty złożyły się na to, że butik kolejny rok z rzędu stał się ulubieńcem klientów.