Od balonów po świece zapachowe. Wyjątkowy wieczór Walentynkowy

W Walentynki miłość wisi w powietrzu. Nawet przebywając w domu można oddychać klimatem o dużym sentymencie: wystarczą małe sztuczki i szczypta wyobraźni, aby było to idealne gniazdko miłosne. Czego potrzeba, aby stworzyć przyjemną romantyczną atmosferę i zadziwić swoją drugą połówkę efektami specjalnymi? Piękny wazon z kwiatami – czerwone róże – to zdecydowanie niezbędny element. Są prawdziwą deklaracją miłości. Aby dodać uroku zapal świece. Ogrzewają nie tylko serce.

Niezbędne są również balony. Doskonale nadają się do dekoracji każdego otoczenia. Można je postawić obok stołu – oczywiście tematycznie – lub pozwolić im trzepotać na suficie. Lub alternatywnie, festony o wielkim uroku, które należy umieścić przy wejściu do domu, aby powitać gościa pełnymi miłości zwrotami. Efekt zaskoczenia gwarantowany.

Jeśli intencją jest spędzenie wieczoru zwinięty w kłębek na kanapie, może przed romantycznym filmem, aby oddać się chwili relaksu, nie może zabraknąć miękkich poduszek w dotyku i pięknych dla oka. A w międzyczasie, dlaczego nie wznieść toastu za miłość specjalnymi filiżankami- stricte wypełniony gorącą czekoladą – czyj romantyczny design jest w stanie dodać dodatkową dawkę słodyczy?

Przechodząc do sypialni, zielone światło dla ciepłych i otaczających akcesoriów meblowych – być może w pluszowych i w kształcie serca. Oczywiście w kolorze czerwonym. Choć różowy też jest idealny i bardziej stonowany. Aby z miłością rozświetlić ścianę, można zastosować świecące kinkiety, które delikatnym światłem nadadzą uroku. Każdy, kto chce, aby wieczór był jeszcze bardziej efektowny, może rozłożyć na łóżku płatki róż.

Aby poczuć się jak w domu jak w hotelu, można stworzyć romantyczną strefę wellness, otaczając się z kulami do kąpieli, które rozpływają się w wannie, miękkimi ręcznikami i pysznymi perfumami, które odurzają ciepłymi i zmysłowymi zapachami.