Dlaczego Twoje ciuchy nie sprzedają się na Vinted?

Vinted to darmowa aplikacja, na której możesz sprzedać ubrania online, kupić ciuchy z drugiej ręki albo wymienić się ubraniami z inną Vintedzianką. Dzięki temu nie tylko zarabiasz dodatkowe pieniądze, ale również dbasz o środowisko.

Poznaj skuteczne tricki dla lepszej sprzedaży Vinted

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nie masz się w co ubrać, to najwyższy czas ją odświeżyć i sprzedać kilka ciuchów, które już kompletnie Ci nie pasują. Vinted wydaje się najlepszym miejscem do takiego odświeżenia swojej garderoby.

Sprzedawanie na Vinted jest banalnie proste, o ile stosujesz się do paru niepisanych zasad. Po pierwsze sprzedaż ubrań online to sprzedawanie wizualne za pomocą zdjęć produktów. Fotografie Twoich ciuchów muszą być atrakcyjne. Warto pokazać rzecz w zestawieniu z innymi pasującymi częściami garderoby albo na człowieku, po to, aby kupujący mógł zobaczyć, jak ubranie prezentuje się na kimś.

Jak jeszcze sprzedawać na Vinted szybko?

Zadbaj o swój profil. Zweryfikuj go poprzez Facebooka albo maila, dodaj zdjęcie profilowe, napisz parę słów od siebie. Dzięki temu zyskasz zaufanie kupujących i będziesz w ich oczach bardziej wiarygodna. A skoro mowa o wiarygodności, nie ukrywaj wad produktu. Bądź transparentna i szczera, opisz dokładnie ubranie, wskaż wymiary. Nie zapomnij również o słowach kluczowych i hasztagach. Klient chce zyskać jak najwięcej informacji o produkcie, zwłaszcza, jeśli sam na żywo nie może ocenić jego stanu i jest to ubranie z drugiej ręki.
Jakie jeszcze są skuteczne tricki na Vinted? Angażuj się w społeczność. Vinted posiada rozbudowane forum, na którym Vintedzianki udzielają się bardzo chętnie. Na pewno znajdziesz tam temat dla siebie.

Są również wątki promocyjne, na których możesz zareklamować swoje ubrania. Wyróżnij się, będąc aktywną, pomocną i życzliwością, a przy tym zarób trochę dodatkowych pieniędzy.